2019

Alex Langlois

Trained by: Chris Gurunlian

2nd Place Open Class A

CPA Summum Classic

Angelo Admir Xhani

Trained by: Chris Gurunlian

2nd Place Masters 35+ Class A

CPA Natural Nationals

Charles Antoine Drouin

Trained by: Chris Gurunlian

4th Place Open Class C

CPA Mimi Capes Classic

2018

Robert Vasquez

Trained by: Chris Gurunlian

1st Place Junior Class and Open Class A

CPA Summum Classic

Robert Vasquez

Trained by:

1st Place Open Class A and OVERALL WINNER

APQ Andre Maillet

Luca Santalucia

Trained by: Chris Gurunlian

1st Place Junior

APQ Quebec Open Ouest

Halek Baptiste

Trained by: Chris Gurunlian

1st Place Junior, 1st Place Open Class A and OVERALL WINNER

APQ Natural Provincials

Luca Santalucia

Trained by:

1st Place Open Class B and 2nd Place Junior

APQ Natural Provincials

Angelo Admir Xhani

Trained by:

2nd Place Open Class B, 1st Place Masters 40+ and OVERALL MASTERS WINNER

APQ Natural Provincials

George Adamson

Trained by:

1st Place Masters 50+

APQ Natural Provincials

Angelo Admir Xhani

Trained by:

1st Place Open Class B, 1st Place Masters 40+ and OVERALL MASTERS WINNER

APQ Mike Clement Classic

George Adamson

Trained by:

1st Place Masters 50+

APQ Mike Clement Classic

2017

Halek Baptiste

Trained by: Chris Gurunlian

1st Place Open Class A and OVERALL WINNER

APQ Andre Maillet

Luca Santalucia

Trained by:

3rd Place Junior and 2nd Place Open Class B

APQ Andre Maillet

Atiba Thomas

Trained by:

1st Place Masters 40+ and 3rd Place Open Class A

APQ Open Provincials

Jordan Tremplay

Trained by:

3rd Place Open Class B

APQ Open Provincials

Ronny Hawawini

Trained by:

1st Place Open Class A

APQ Quebec Open Ouest

Atiba Thomas

Trained by:

1st Place Masters 40+ and 4th Place Open Class A

APQ Quebec Open Ouest

Nick Shiomi

Trained by:

1st Place Open Class I and OVERALL WINNER

APQ Natural Provincials

Adam Shore

Trained by:

1st Place Open Class H

APQ Natural Provincials

Adam Shore

Trained by:

1st Place Open Class H and OVERALL WINNER

APQ Mike Clement

Nick Shiomi

Trained by:

1st Place Open Class I

APQ Mike Clement

2016

Gareth West

Trained by:

12th place Open Class C

CBBF Nationals

Gareth West

Trained by:

5th place Open Class B

APQ Open Provincials

Desrick Walcott

Trained by:

2nd place Junior under 21 and 4th place Open Class B

APQ Open Provincials